Znakomity duński design od 1988 roku - Herstal jest teraz na Mistrzlamp.pl!

23 stycznia 2023
Znakomity duński design od 1988 roku - Herstal jest teraz na Mistrzlamp.pl!
Czy Ty też lubisz klasyczny, duński design, który będzie ozdobą Twojego wnętrza przez wiele pokoleń? W takim razie mamy naprawdę dobrą wiadomość! Już teraz możemy serdecznie powitać Herstal na Mistrzlamp.pl

Herstal rozpoczął swoją historię w 1987 roku, kiedy Martin Herstal i jego żona Lotte przejęli małą firmę produkującą lampy w Odense, gdy oboje mieli po dwadzieścia kilka lat. Tutaj spędzali całe dnie sprzedając funkcjonalne i nie tylko dekoracyjne oświetlenie, ale ich największym marzeniem było zaprojektowanie własnych lamp, które spełnili w tym zakresie!

Lampy Martina i Lotte początkowo koncentrowały się na oświetleniu halogenowym z zabawnym i miejskim akcentem, które w latach 80. trafiło w gusta klientów. To była miłość od pierwszego wejrzenia między klientami a nowymi lampami i tak narodził się świat Herstal!

Produkuje lampy dla całej Europy od ponad 30 latPrzez pierwsze kilkadziesiąt lat rodzina Herstalów siedziała za kierownicą i wiernie kontynuowała produkcję swoich wyjątkowych lamp, które łączyły zabawny i energetyczny design z niezwykle przemyślanym światłem. Te wartości są nadal integralną częścią Herstal, która dziś stała się częścią Belid Lighting Group, gdzie nadal produkuje wykwintne lampy, które można dodać do każdego wystroju domu, w tym nowoczesnego, minimalistycznego lub tradycyjnego od pokoleń oraz zagranicznych.

Dziś jednak światło halogenowe zostało zastąpione bardziej energooszczędnym i trwałym rozwiązaniem LED, co również przyczyniło się do utrzymania pozycji Herstal jako jednego z głównych graczy oświetleniowych na rynku skandynawskim!

ZOBACZ PIĘKNĄ OFERTĘ LAMP HERSTAL TUTAJ