Poczuj świąteczną atmosferę dzięki nowym lampom LE KLINT z kolekcji SEASONAL!

12 grudnia 2022
Poczuj świąteczną atmosferę dzięki nowym lampom LE KLINT z kolekcji SEASONAL!
Grudzień już w pełni, a świąteczny nastrój ponownie zagościł w duńskiej firmie projektowej LE KLINT. Tym razem rozsiewają dużo świątecznej radości dzięki najnowszym produktom z kolekcji SEASONAL, która w tym roku obejmuje Heart Light in Small

W 2012 roku kierownik kreatywny w LE KLINT, Isa Dawn Whyte Jensen, wprowadził na rynek linię produktów SEASONAL Collection, która składa się z różnorodnych projektów inspirowanych Bożym Narodzeniem, które zapewniają natychmiastową przytulność i ciepło, jak stopnia wpisuje się w dobrą świąteczną atmosferę.

Motywacja powstania kolekcji SEASONAL pojawiła się, gdy urodzony w Anglii menedżer kreatywny po raz pierwszy przyjechał do Danii. W tym przypadku była bardzo zainspirowana tradycjami skandynawskimi i dlatego chciała dokonać różnych ich interpretacji, które powinny między innymi odzwierciedlać kształt tradycyjnego duńskiego świątecznego serca. W serii znajduje się również ładna lampka w kształcie gwiazdki, która doda Twojemu wnętrzu nieco dodatkowego uroku oraz ciepła, niezależnie od tego, czy świeci się w nim światło, czy nie.

Lampy z tej serii wykonane są ze znanej białej folii abażurowej, która zapewnia piękne, przyjemne i nieoślepiające oświetlenie, które z powodzeniem można umieścić na parapecie, w sypialni lub w kuchennym oknie, tak aby przechodnie - by może również korzystać z przytulnego i zachęcającego oświetlenia.

Boże Narodzenie to wiele rzeczy, ale przede wszystkim dawanie, dlatego też LE KLINT każdego roku przekazuje zyski z serialu na nowy cel charytatywny. Więc kupując jedną z tych lamp z kolekcji, wspierasz również szczytny cel.

Produkty z kolekcji SEASONAL są oczywiście używane w okresie świąt Bożego Narodzenia, ale ponieważ są tak piękne, można z łatwością używać ich przez cały rok na inne uroczystości i święta. Tutaj Walentynki, urodziny, wesela to tylko niektóre z oczywistych okazji, ale możesz z nich skorzystać w dowolnym momencie, gdy chcesz trochę dodatkowej ciepłej, przytulnej i swobodnej atmosfery!