AYTM rozszerza serię Grasil o lampy | Zobacz arcydzieła rzeźbiarskie tutaj

18 lipca 2022
AYTM rozszerza serię Grasil o lampy | Zobacz arcydzieła rzeźbiarskie tutaj
Dziwaczne, funkcjonalne i fenomenalne! To tylko niektóre słowa, które najlepiej opisują nową serię lamp Grasil. Duńskiej marce projektowej AYTM udało się na nowo odkryć jeden ze swoich unikalnych projektów, zamieniając świecznik w lampę.

Firma AYTM została założona w 2004 roku przez małżeństwo Kathrine i Per Gran Hartvigsen, którzy chcieli dodać coś nowego do duńskiego wzornictwa. Dziś sprzymierzyli się z wykwalifikowanym zespołem projektantów o indywidualnych doświadczeniach projektowych, co sprawia, że ​​funkcjonalność, forma i estetyka łączą się w wyższą jedność. Korzenie marki są mocno zakorzenione w skandynawskim designie, którego celem jest dalszy rozwój i kwestionowanie istniejących tradycji projektowych, dzięki czemu wystrój wnętrz zyskuje nową oraz inną perspektywę - i trzeba powiedzieć, że w przypadku serii Grasil udało się to osiągnąć.

Dzięki serii, która składała się już z unikalnych świeczników, jest wielką przyjemnością, że AYTM zdecydowało się rozszerzyć tę konkretną serię o lampy. Dzięki temu możesz teraz uzyskać wyjątkowy i bogaty design jako lampę wiszącą, ścienną, stołową i podłogową, dzięki czemu możesz swobodnie wybrać, który model najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz także łatwo łączyć różne lampy i świeczniki, aby stworzyć niepowtarzalne, osobiste oraz spójne wrażenie projektowe w swoim wnętrzu.

Lampy mają graficzny i artystyczny wygląd, na który składa się solidna marmurowa podstawa i wykwintne zakrzywione metalowe rurki, które jednocześnie nadają lampie ekskluzywny ale także niepowtarzalny wygląd oraz niekwestionowaną elegancję, która przyciąga wzrok. Miękkie, zaokrąglone elementy geometryczne są połączone w asymetryczny kształt, który przyczynia się do jego rzeźbiarskiego wyglądu, w którym lity marmur i lekki wyraz metalowych rur są ze sobą w doskonałej harmonii. Lampy są również wyposażone w technologię LED, która emituje miękkie, przyjemne i nieoślepiające światło, które wprowadza przytulną i relaksującą atmosferę do każdego pomieszczenia.

Możesz umieścić te lampy w dowolnym miejscu w domu, gdzie komoda, nad stołem w jadalni lub obok grupy sof - to tylko niektóre z najbardziej oczywistych miejsc. Niezależnie od lokalizacji czy modelu masz gwarancję funkcjonalnego źródła światła oraz estetycznego elementu wystroju wnętrza, który wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki niezależnie od tego, czy lampa jest włączona, czy wyłączona.

Zobacz zarówno lampy, jak i świeczniki z serii Grasil tutaj