Rozpieszczaj swoje ciało i duszę luksusową pościelą ByNord!

21 kwietnia 2022
Rozpieszczaj swoje ciało i duszę luksusową pościelą ByNord!
Dobry początek dnia zaczyna się już dzień wcześniej - a teraz możesz sprawić, że początek i koniec dnia będą najlepszymi chwilami, ponieważ ByNord wprowadził na rynek serię niezwykle wygodnych i estetycznych pościeli. ByNord to skandynawska marka, w pełni zaangażowana w tworzenie wysokiej jakości projektów, które tworzą poczucie spokoju i harmonii w swojej sypialni - pozwól się ogarnąć luksusowemu komfortowi i wysokiej jakości, które charakteryzują wykwintną pościel ByNord.

Od założenia ByNord są głęboko zakorzenione w skandynawskiej tradycji projektowej, inspirowanej nordycką naturą, gdzie kojące kolory ziemi, powietrza i wody nadają spokojny kolor każdemu projektowi, mając na celu stworzenie silnego poczucia dobrze - bycie zarówno psychicznym, jak i fizycznym.

Pościel ByNord


W ByNord uznajemy, że sypialnia to pomieszczenie, w którym najbardziej się relaksujesz, ładujesz i cieszysz się dobrym oraz komfortowym snem. Dlatego tworzą wysokiej jakości produkty, które umożliwiają relaks, komfortowy sen i spokojne przebudzenie. Te ekskluzywne produkty nie pojawiają się w firmie projektowej z dnia na dzień i wymagają starannie dobranych materiałów oraz technik, aby stworzyć produkty, które razem tworzą uspokajające i harmonijne otoczenie - idealne do najważniejszego pomieszczenia w domu.

Mając to na uwadze, firma ByNord stworzyła znakomitą kolekcję lekkiej i oddychającej pościeli z perkalu z bawełny organicznej z certyfikatem OEKO-TEX® 100, która zapewnia wygodę i luksus, dzięki czemu śpisz jak skała za każdym razem, gdy otaczasz się przyjemną  pościelą. Ponadto tkanina jest prana enzymatycznie, dzięki czemu jest jeszcze bardziej miękka i wygodniejsza w otulaniu się - czy to przez osiem godzin z rzędu, czy tylko pół godziny z jednej strony, a potem pół godziny z drugiej.

Jednocześnie możesz otrzymać pościel w wielu pięknych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu nie musisz się martwić, że nie uda Ci się znaleźć kompletu pościeli dokładnie odpowiadającego Twoim potrzebom i estetyce. Wyjątkowy zestaw pościeli firmy ByNord wnosi do sypialni wyjątkowe ciepło, przytulność i radość, co sprawia, że ​​trudno jest wstać z łóżka, ale łatwo wysunąć prawą nogę. Wygoda na tak, jak powinno być, a dzięki wyjątkowemu zestawowi pościeli ByNord masz nie tylko gwarancję wspaniałego snu, ale także element dekoracyjny w swojej sypialni.

Śpij dobrze!

Wyśpij się stylowo z zestawem pościeli ByNord