Frandsen dodaje ekscytujące nowe projekty do serii Butterfly

16 czerwca 2022
Frandsen dodaje ekscytujące nowe projekty do serii Butterfly
Czujemy motyle w brzuchu na myśl, że duńska firma projektowa Frandsen i ich głowa oraz design Toni Rie właśnie wprowadził kilka fantastycznych nowych lamp do swojej obecnej rodziny Butterfly.

Toni Rie zaprojektowała pierwsze lampy z serii Butterfly w 2021 roku, gdzie składała się ona wyłącznie z lamp wiszących – ale już w 2022 roku udało nam się zdobyć jeszcze więcej lamp do kolekcji. Dlatego w 2022 roku seria składa się teraz również z lamp stołowych, lamp podłogowych i lampy wiszącej w ekscytującej większej wersji. Wszystkie nowe lampy noszą również pieczęć istniejących lamp z tym samym charakterystycznym kloszem, który oprócz tego, że jest inspirowany tradycją skandynawskiego designu, składa się również z dwóch półkopuł skierowanych naprzeciw siebie, co czyni lampę szczególnie niezwykłe we wnętrzu.  

Wszystkie lampy mają również nutę niewymuszonej elegancji i minimalizmu, ponieważ można je łatwo zintegrować zarówno z tradycyjnymi, nowoczesnymi, jak i inspirowanymi stylem vintage wnętrzami. Tutaj różne modele można umieścić w dowolnym miejscu, gdzie obok łóżka lub grupy sof, na parapecie lub nad stołem jadalnym to tylko niektóre z najbardziej oczywistych miejsc.

W górnej kopule klosza znajduje się kilka dyskretnych otworów, które powodują miękkie, przyjemne i nieoślepiające rozproszenie światła, co pozwala stworzyć przytulną i swobodną atmosferę w danym otoczeniu.

Wszystkie nowe lampy są dostępne w rozpoznawalnych kolorach Tan Grey, Steel Blue, Pale Green, Red i Green, a także w nowym kolorze Chrome, więc z pewnością znajdziesz odcień pasujący do Twojego stylu. Udekoruj swój dom wyjątkową lampą Bytterfly, która nie tylko służy jako źródło światła, ale także jako element dekoracyjny wnętrza, który nigdy nie wychodzi z mody.
Zobacz całą piękną serię Butterfly firmy Frandsen tutaj