Skandynawska prostota od Belid - Zobacz lampy ogrodowe i kinkiety zewnętrzne Boo!

16 stycznia 2023
Skandynawska prostota od Belid - Zobacz lampy ogrodowe i kinkiety zewnętrzne Boo!
Potrzebujesz prostego, estetycznego i funkcjonalnego oświetlenia na zewnątrz? W takim razie mamy dobre wieści! Bo już teraz na Mistrzlamp.pl można znaleźć zarówno trzy nowe lampy ogrodowe, jak i kinkiety w minimalistycznym oraz nowoczesnym designie szwedzkiej marki oświetleniowej Belid .

Od 1969 roku ofertę Belid cechuje innowacyjność, pasja, wykwintne rzemiosło i przede wszystkim wysoka jakość, co sprawia, że ​​ich produkty mogą ozdabiać domowe wnętrza przez kilka pokoleń, co również uczyniło Belid jednym z największych producentów oświetlenia w Skandynawii.

We współpracy z projektantem Thomasem Sandellem firma Belid wprowadziła jesienią 2022 roku serię lamp zewnętrznych, które ozdobią wszystkie rodzaje przestrzeni zewnętrznych. Obejmuje to teraz zarówno lampy ogrodowe, jak i kinkiety w trzech różnych kolorach, w tym czarnym, rdzawym i grafitowym, z których każdy dodaje niepowtarzalnego, estetycznego akcentu otoczenie, które zdobią.

Możesz używać różnych lamp zewnętrznych Boo w wielu różnych miejscach na zewnątrz, gdzie Twoja zewnętrzna lampa ścienna Boo wygląda dobrze po obu stronach drzwi wejściowych, przy garażu lub na tarasie, gdzie możesz również zastosować wyjątkową lampy ogrodowe, które mają ten sam charakter dzięki prostemu, miękkiemu i zaokrąglonemu design.

Wyjątkowy klosz zapewnia również jasne, bezpośrednie oświetlenie najbliższego otoczenia, które można ulepszyć, łącząc ze sobą kilka lamp Boo - a być może nawet w różnych odcieniach! Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się używać lamp Boo, masz gwarancję estetycznego i spójnego wyglądu, który tworzy przyciągające wzrok, a także piękne oświetlenie, dzięki czemu łatwiej odnajdziesz drogę po zapadnięciu zmroku.

ZOBACZ CAŁĄ SERIĘ BOO Z BELID TUTAJ