Stary znajomy w czterech nowych limitowanych odcieniach: zobacz tutaj limitowaną edycję Ball!

12 stycznia 2023
Stary znajomy w czterech nowych limitowanych odcieniach: zobacz tutaj limitowaną edycję Ball!
Jeśli kiedykolwiek byłeś w domu w stylu skandynawskim w okresie od 1968 roku do dzisiaj, istnieje duże prawdopodobieństwo, że natknąłeś się na lampę kulową. Kulisty kształt, który narodził się jako magnetyczna lampa ścienna, wpłynąłaa na praktycznie wszystkie rodzaje wnętrz - i niezależnie od tego, czy była w pokoju dziecięcym za ścianą, czy jako lampa wisząca nad stołem w salonie, z pewnością stworzyła atmosferę i podekscytowanie w całym pomieszczeniu wokół niej.

55 lat w obecnej lampie jest czymś, co zyskujesz, nawet z bardzo przyszłościowym i futurystycznym designem wymaga ciągłej renowacji - i właśnie dlatego firma lampowa Frandsen dodaje teraz cztery nowe kolory do popularnej lampy wiszącej Ball, który Benny Frandsen narysował pół wieku temu.

Banana SplitPierwszym kolorem, w którym dostępna jest teraz lampa wisząca Ball, jest wspaniały i zabawny Banana Split. Żółty kolor sygnalizuje figlarność, fantazję i humor, a letni odcień przywodzi na myśl cieplejsze klimaty. Jeśli masz ochotę na słodycze, Banana Split to oczywisty kolor!

BubblegumDelikatny, kobiecy i przyjazny kolor to kolejny kolor z limitowanej edycji, w którym możesz uzyskać na zawsze cudowną lampę Ball! Kolor został nazwany Bubblegum, więc nie ma wątpliwości, że duża kula przywodzi na myśl dużą i efektowną bańkę gumy do żucia!

Get-Your-GreensKiedy zatopiłeś zęby zarówno w gumie do żucia, jak i kawałkach banana, możesz chcieć czegoś zdrowszego. Ważne jest, aby jeść warzywa, a Frandsen chciałby nam o tym przypomnieć trzecim kolorem. Nazywa się to „Get Your Greens” i jest on odcieniem zieleni trawy, który przywodzi na myśl świeże warzywa i wiosenne dni z nowo wykiełkowanymi drzewami oraz roślinami.

Brightly BlueOstatnia lampa z serii to błękit nieba Brightly Blue. Wesoła kolorowa lampa idealnie pasuje na przykład nad stołem jadalnym w tętniącej życiem kuchni, gdzie zawsze dzieje się coś ekscytującego, lub nad stołem jadalnym w salonie, gdzie jest miejsce zarówno na relaks, jak i zabawę.  

Wszystkie przewody lamp pasują do koloru, w jaki pomalowany jest abażur, dzięki czemu osiągają czysty styl, jakiego oczekujesz od Frandsena. Wszystkie cztery lampy są limitowane i są produkowane tylko w ograniczonej liczbie.

Zobacz wszystkie cztery tutaj!