Szarość to nowa czerń! | Przeczytaj o Asteria Ultimate Grey tutaj!

28 kwietnia 2022
Szarość to nowa czerń! | Przeczytaj o Asteria Ultimate Grey tutaj!
Legendarna lampa Umage o nazwie Asteria powraca – ale tym razem w nowym, całkowicie ekskluzywnym kolorze. We współpracy z nami, Mistrzlamp.pl, Umage wprowadziło zupełnie nowy odcień, który jest sprzedawany wyłącznie u nas. Odcień można znaleźć na ich fantastycznej i klasycznej lampie wiszącej Asteria, jest to piękna, wykwintna szarość, którą nazwali „Ultimate Grey”.

Oprócz fantastycznego i modnego koloru, który naprawdę pasuje do dzisiejszych stylów oraz rodzajów wnętrz, piękna lampa wisząca Asteria Ultimate Grey oferuje również stonowane detale. Tam, gdzie oryginalna lampa Umage wykorzystywała mosiądz, nowy kolor wykorzystuje tylko czerń – co sprawia, że ​​lampa jest jeszcze bardziej wszechstronna w użyciu w różnych ustawieniach, a szary kolor naprawdę mówi sam za siebie.

Na dole smukłej bryły, którą znamy już z serii Asteria, umieszczono dyfuzor, który ukrywa wbudowane źródło LED i zmiękcza światło lampy. Projekt oryginalnej lampy jest w dużej mierze niezmieniony, dlatego nowa kolorystyka jest równie elegancka jak jej poprzedniczka. Kształt jest smukły i wisi nieważko w pomieszczeniu nad stołami jadalnymi, korytarzami, wyspami kuchennymi i miejscami pracy.

Samo światło lampy jest tak samo wszechstronne jak sama lampa. Wbudowane źródło światła LED świeci neutralnie barwą 3000K, którą można określić jako białą ciepłą - a światło o barwie ciepłej bieli daje lampie aż 1300 lumenów. Natężenie światła jest dobre, dlatego lampa wisząca Asteria fantastycznie nadaje się do układania puzzli przy stoliku kawowym, rysunków i papierów w biurze oraz jedzenia w jadalni – a jeśli zapanuje przytulność, a wieczór będzie wymagał romantycznego światła, wbudowany w źródle światła LED można oczywiście ściemniać.

Seria Asteria naprawdę stała się nowoczesnym klasykiem w arsenale oświetleniowym duńskiej marki oświetleniowej Umage - i nie bez powodu! Lampa jest niezwykle piękna, ma dobre światło i jest zbudowana wysokiej jakości materiałów. To naprawdę dobre rzemiosło, dlatego też Umage udziela pełnej dziesięcioletniej gwarancji na fantastyczną lampę. Lampa jest dostarczana z przewodem o długości 2,7 metra, dzięki czemu może wisieć nawet tam, gdzie sufit jest wysoki. Asteria jest wykonana ze stali i imponuje wysoką klasą energetyczną, która wcześniej byłaby A++.