Upiększ swoją łazienkę dzięki pięknej lampie do toalety proszkowej od DCW éditions: lampa ścienna Poudrier!

18 maja 2023
Upiększ swoją łazienkę dzięki pięknej lampie do toalety proszkowej od DCW éditions: lampa ścienna Poudrier!
Wszyscy znamy klasyczne wyrażenie: wychodzenie z domu, aby przypudrować nos. W tym przypadku francuski projektant Philippe Nigro poszedł o krok dalej i stworzył lampę łazienkową, która imituje uroczą metaforę puderniczki.

Piękna lampa ścienna Poudrier marki DCW éditions jest nie tylko pięknym i dekoracyjnym źródłem światła, ale może być również używana jako lustro: aby wzmocnić podobieństwo do kompaktu z pudrem, lampa jest wyposażona w pokrywę, która od wewnątrz jest błyszcząca, dzięki czemu można się w niej odbijać. Pokrywa jest wykonana ze stali i otrzymała piękne mosiężne wykończenie, dodając odrobinę klasycznej elegancji do już wyrafinowanego projektu. Pokrywa jest zamontowana na zawiasie, dzięki czemu można ją obracać, co pozwala regulować intensywność światła. Otwierając i zamykając odpowiednio pokrywę, można zatem kontrolować, czy chcemy mieć praktyczne, bezpośrednie światło, czy też miękką, pośrednią poświatę, która jest idealna do relaksu i dobrego samopoczucia w godzinach wieczornych.

Źródłem światła jest wbudowany moduł LED, który jest osłonięty szklanym dyfuzorem o żłobkowanej powierzchni, co zapewnia nieoślepiający rozsył światła. Dzięki stopniowi ochrony IP44 lampa jest chroniona przed wilgocią i bryzgami wody i dlatego doskonale nadaje się do toalet, łazienek lub innych wilgotnych pomieszczeń. Świadczy to o dobrze wykonanym projekcie, w którym nie tylko zrealizowano koncepcję wzorniczą, ale w każdym elemencie pięknego projektu pomyślano również o możliwościach praktycznego wykorzystania.

Zobacz lampę ścienną Poudrier tutaj