DWIE nowe lampy PH Limited Edition od Louisa Poulsena - Zobacz je tutaj!

1 września 2022
DWIE nowe lampy PH Limited Edition od Louisa Poulsena - Zobacz je tutaj!
Na Mistrzlamp.pl mamy świeżutki hit na rynku. Powód jest prosty – Louis Poulsen wprowadza na rynek nie jedną, ale aż DWIE nowe Edycje Limitowane PH dla już imponującej kolekcji PH. Tym razem jest to lampa wisząca PH 3/3 oraz lampa stołowa PH 3/2 w nowym, oszałamiającym połączeniu wykwintnego mosiądzu i szkła opalowego.  

Rok 1924 był początkiem fascynującej przygody PH, która zakończyła się kultowym systemem, który zrewolucjonizował sposób myślenia i postrzegania oświetlenia, a także kilka tysięcy lamp PH w przeróżnych modelach. Wpływowy projektant Poul Henningsen zdołał stworzyć nie tylko lampę a także kompletny system, który poprowadził do rozproszonego, wygodnego i nieoślepiającego oświetlenia – co jest również jednym z powodów, dla których lampy PH nadal są jednymi z najbardziej preferowanych źródeł oświetlenia w domach – w Dani oraz w innych krajach i na kontynentach.

Lampa wisząca PH 3/3 & Lampa stołowa PH 3/2


Każdego roku jesteśmy rozpieszczani nową PH Limited Edition, a w tym roku mieliśmy to szczęście - mieć możliwość wprowadzić do domu te dwie lampy. Te nowe edycje specjalne i oczywiście również oparte na dobrze znanym reflekcyjnym systemie trzy-częściowym, co oznacza, że rozprzestrzeniają również miękkie i wolne od odblasków światło, które rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu. Zarówno lampa wisząca, jak i lampa stołowa charakteryzują się również zgrabnym połączeniem szkła opalowego i niepolerowanego mosiądzu, który roznosi przytulne i ciepłe uczucie, a także nastrojowe światło, dzięki któremu udaje się stworzyć zachęcającą i relaksującą atmosferę. Ciepłe metaliczne odcienie dodają również stylu vintage do wystroju domu, co czyni je tak samo dekoracyjnymi, jak funkcjonalnymi w wystroju.

Lampa wisząca PH 3/3 ma również ekscytujący akcent, ponieważ jest wyposażona w nowe gniazdko i wykonaną na zamówienie podsufitkę, która pięknie uzupełnia lampę i sprawia, że jest wyjątkowa i przyciągająca wzrok. Jednocześnie obie limitowane edycje wykonane są z włoskiego dmuchanego ustnie opalowego trójwarstwowego szkła, które jest błyszczące na powierzchni i piaskowane na mat od wewnątrz, co przyczynia się do pięknego, wygodnego i jednolitego oświetlenia. Ponadto obie edycje specjalne zostały wygrawerowane sygnaturą Poula Henningsena, co nadaje im niezwykle ekskluzywny i wyrafinowany akcent, co jest również częścią ich naturalnej i niezaprzeczalnej atrakcyjności.

Udekoruj swój dom wyjątkową duńską ikoną designu, wspaniałą historią w wykwintnej sztuce, która nigdy nie wychodzi z mody!