Funkcjonalność od stóp po czubek głowy – tutaj znajdziesz lampę stołową Porta z Normann Copenhagen!

14 lutego 2022
Funkcjonalność od stóp po czubek głowy – tutaj znajdziesz lampę stołową Porta z Normann Copenhagen!
"Wyzwanie dla konwencjonalnego myślenia i uczynienie zwyczajnego niezwykłym poprzez wspaniały design."

W ten sposób Normann Copenhagen opisuje misję, która kieruje firmą od 1999 roku - a dzięki niezwykłości dwóm założycielom Jan Andersen i Poul Madsen udało się dostarczyć swoje produkty do ponad 80 krajów na całym świecie.

Chociaż firma obchodziła swoje 20-ste. urodziny w 2019 roku, wciąż jest mnóstwo kreatywnego napędu, a najnowsza lampa naprawdę to podkreśla. Dlatego z dumą prezentujemy innowacyjną przenośną lampę stołową na naszej stronie internetowej.

Przenośna lampa stołowa Porta firmy Normann Copenhagen to funkcjonalny i prestiżowy produkt. Kształt jest określony przez funkcjonalność, ale lampa jest boska mimo wszystko - a spójność właściwości i wzornictwa lampy tworzy potężną ekspresję, która zapewnia równowagę między nordycką elegancją a schludnym, masowym podejściem do projektowania.

Porta nie pozostawia nic do życzenia. Prostokątny abażur ma wyraźny kształt, który sprawia, że lampa idealnie nadaje się na półki z książkami i parapety, gdzie nie ma dużo miejsca - a mobilne właściwości oznaczają, że nie musisz się martwić o wtyczki w trudno dostępnych miejscach.

Jak sama nazwa wskazuje, Porta to przenośna lampa - i ze wszystkich inteligentnych funkcji jest najmądrzejsza. Gdy zapada zmrok, a zachód słońca kusi Cię w zakątek ogrodu, nie musisz już obawiać się mroku - a dzięki mocnym bateriom, które pozwalają lampie świecić do 8 godzin w pełnej mocy, Porta będzie przy Tobie przez cały wieczór.

Lampa ma trzy ustawienia: 100%, 70% i 40%. Dwa ostatnie ustawienia oszczędzania energii pozwalają Porta świecić odpowiednio przez 24 i 90 godzin - a jeśli światło zacznie słabnąć, możesz łatwo naładować lampę za pomocą metrowego USB w zestawie.

Projektantem tego eleganckiego projektu jest duńczyk Simon Legald, który ma na swoim koncie różne niespotykane duńskie projekty.

"Uczciwość jest tym, co sprawia, że produkt jest zrozumiały i opisuje funkcjonalność produktu", pisze na stronie internetowej Normann Copenhagen - i patrząc na Porta, widzisz dokładnie, co ma na myśli. Wiele funkcji lampy znajduje się w podstawie, a konstrukcja skupia się wokół niej; od białego akrylowego dyfuzora po antypoślizgowy silikonowy pierścień bazowy lampy.

Znajdź Porta Portable w trzech uroczych odcieniach tutaj!