Szary to nowy czarny! - Przeczytaj o Asteria Ultimate Grey tutaj!

28 kwietnia 2022
Szary to nowy czarny! - Przeczytaj o Asteria Ultimate Grey tutaj!
Legendarna lampa od firmy Umage o nazwie Asteria powraca - tym razem jednak w zupełnie ekskluzywnym kolorze. We współpracy z nami w Mistrz Lamp, Umage wprowadził na rynek zupełnie nowy odcień, który jest sprzedawany wyłącznie u nas. Odcień znajduje się na ich fantastycznej i klasycznej lampie Asteria, jest piękną i wykwintną szarością, którą nazwali „Ultimate Grey”.

Oprócz oszałamiającego i modnego koloru, który naprawdę pasuje do dzisiejszych stylów i rodzajów dekoracji, piękna lampa wisząca Asteria Ultimate Grey oferuje również stonowane detale. Tam, gdzie w oryginalnej lampie Umage zastosowano elementy w kolorze mosiądzu, wprowadzony kolor wykorzystuje tylko czerń - co czyni lampę jeszcze bardziej wszechstronną w zastosowaniu w różnych wnętrzach, a szary kolor naprawdę może tylko mówić sam za siebie.

Na dole zgrabnego kształtu, który znamy już z serii Asteria, znajduje się dyfuzor, który ukrywa wbudowane źródło LED i zmiękcza światło lampy. Projekt oryginalnej lampy jest w dużej mierze nienaruszony, dlatego nowa kolorystyka jest równie elegancka jak jej poprzednik. Kształt jest smukły i nieważko wisi w pokoju nad stołami jadalnymi, korytarzami, wyspami kuchennymi i w miejscu pracy.

Światło samej lampy jest tak samo wszechstronne jak sama lampa. Wbudowane źródło światła LED oświetla neutralnie w 3000K, które można określić jako ciepłobiałe - a białe ciepłe światło daje lampie pełne 1300 lumenów. Intensywność światła jest dobra, dlatego lampa wisząca Asteria świetnie nadaje się do układania puzzli przy stoliku kawowym, rysownia czy przeglądnięcia dokumentów oraz wspólnego posiłku w jadalni - a jeśli zapadnie zmrok, a wieczór nastraja na romantyczne światło, wtedy wbudowane źródło światła LED jest oczywiście ściemniane.  

Seria Asteria istotnie stała się nowoczesnym klasykiem w arsenale duńskiej marki oświetleniowej Umage - i nie bez powodu! Lampa jest niezwykle piękna, ma dobre światło i zastosowano najwyższą jakość. To naprawdę dobre wykonanie i dlatego Umage daje pełną dziesięcioletnią gwarancję na tą fantastyczną lampę wiszącą. Lampa jest dostarczana z przewodem o długości 2,7 metra, dzięki czemu może wisieć nawet przy wysokim suficie. Asteria jest wykonana ze stali i może imponować wysoką klasą energetyczną, która już wcześniej była A++.