Ingo Maurer Lampy Stołowe

Niezwykłe lampy, bajeczne oświetlenie i pomysłowe meble powstają od Ingo Maurera od połowy lat 60. XX wieku. Firma obejmuje zarówno własne linie, ale również posiada własny zespół Ingo oraz projektantów z zewnątrz, którzy odpowiadają za te żmudne kreacje.

Lampy stołowe Ingo Maurer rozpieszczają zmysły i zmuszają do nowego spojrzenia na oświetlenie. Weźmy na przykład zuchwałych braci Knot, którzy wiją się tuż nad rogówką, lub Birdies Busch, którzy w połączeniu ze specyficznym kuzynem BiBiBiBi otwierają zmysły i oczy.

Ingo Maurer to wyjątkowe lampy stołowe dla wymagających, którzy chcą mieć oświetlenie z kręgosłupem, charakterem i rażącym pragnieniem bycia wyjątkowym, nietuzinkowym.

Estetyka jest wysoko ceniona i przez te wszystkie lata Ingo Maurer ściśle współpracował również z fotografami, którzy robili zdjęcia lamp, co pokazuje, że nawet najdrobniejsze szczegóły nie są pozostawione przypadkowi.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy teraz w naszym salonie ekscytujące lampy Ingo Maurer i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy Ciebie o nich informować.
Campari Bar Lampa Stołowa - Ingo Maurer
RRP PLN 4 639,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Birdies Busch LED Lampa Stołowa - Ingo Maurer
RRP PLN 8 414,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
B.Bulb Lampa Stołowa - Ingo Maurer
RRP PLN 1 729,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Bulb Lampa Stołowa - Ingo Maurer
RRP PLN 6 640,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
My New Flame USB Lampa Stołowa Czarna - Ingo Maurer
RRP PLN 2 595,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Bulb Brass Lampa Stołowa - Ingo Maurer
RRP PLN 7 641,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
My New Flame USB Lampa Stołowa Czerwona - Ingo Maurer
RRP PLN 2 320,00
Oczekiwany u nas za: 14 - 16 dni
Pokaż 22 z 22 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.