Coolicon Lampy Wiszące

Abażur Coolicon został po raz pierwszy wyprodukowany w Londynie w 1933 roku — w tym samym roku, w którym zaprojektowano słynną mapę metra, aby stworzyć przegląd rozległej sieci metra. Wspólna historia i wygląd lampy wiszącej w londyńskim metrze zainspirowały Coolicon Lighting do stworzenia wersji Underground lampy przemysłowej ze słynną mapą metra wydrukowaną po wewnętrznej stronie abażuru.

Lampa wisząca Coolicon Lighting tworzy wspaniały blask nad stołem jadalnym lub preferowanym miejscem pracy w biurze lub kuchni. Klasyczne metalowe abażury nadają Twojemu minimalistycznemu wystrojowi osobisty charakter i stanowią kolorowy kontrast z białymi ścianami. dzięki palecie kolorów, która obejmuje dziedzictwo lampy i aktualne trendy, klosz Coolicon osiąga harmonijną ekspresję w postaci lampy, która jest jednocześnie klasyczna i nowoczesna. Znajdź idealny kolor do swojego wystroju poniżej, gdzie lampa jest dostępna w dwóch różnych rozmiarach.
Pokaż 36 z 48 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.