By Rydéns Lampy Wiszące

Lampy wiszące zwykle znajdują się na środku pokoju, aby nadać domowi odrobinę charakteru, pełniąc jednocześnie funkcję jako pełny zachwytu dodatek. Tak więc, jeśli chodzi o wybór lampy wiszącej, nacisk kładziony jest nie tylko na funkcję lampy, ale także na jej ekspresję pod względem elementów w istniejącym wystroju wnętrza. By Rydéns inspiruje się trendami i wymaganiami oświetleniowymi naszych czasów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz lampy, aby zmiękczyć industrialny wygląd swojej kuchni, czy przemysłowego żyrandola, aby stworzyć kontrast z drewnianym stołem jadalnym lub miękką kanapą, jednym słowem - znajdziesz to, czego szukasz w ich asortymencie.

Lampy wiszące Hero i lampy wiszące Gross to spektakularne lampy o miękkim, komfortowym blasku. Podczas gdy Gross nadaje twojemu wystrojowi lekki i elegancki wygląd, Hero jest nieco bardziej chaotyczną, ale charyzmatyczną lampą, która nadaje Twojemu domowi bardziej industrialny wyraz.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.