Bezpieczna płatność - bezpieczna dostawa

Bezpieczna płatność

Bezpieczeństwo to alfa i omega w Mistrzlamp.pl. Kiedy robisz u nas zakupy, chcemy mieć pewność, że masz tak bezpieczne i wygodne doświadczenie, jak to tylko możliwe. Jest to nie mniej ważne w odniesieniu do faktycznej części kasowej naszego sklepu. Dlatego nasze płatności kartą są również certyfikowane jako Verified by VISA, MasterCard, SecureCode lub Secure Payments by PayPal. I dlatego podlega najsurowszym możliwym wymogom bezpieczeństwa. Oznacza to, że płacąc, musisz przejść procedurę uwierzytelniania dwuskładnikowego, aby sfinalizować transakcję.
Kiedy zamawiasz produkt na Mistrzlamp.pl, zostaniesz przekierowany do okna płatności. To okno płatności jest hostowane przez naszego dostawcę usług płatniczych (PSP) Quickpay. Przesyłanie danych między nimi jest szyfrowane za pomocą SSL, dzięki czemu informacje nie mogą być odczytane przez osoby postronne. Quickpay spełnia wymagania określone w certyfikacie PCI DSS, który określa między innymi wymagania dotyczące zapór bezpieczeństwa, przechowywania danych itp. Certyfikat ten przynosi korzyści zarówno konsumentom, jak i sklepom internetowym, ponieważ zaostrzone wymogi bezpieczeństwa pomagają zmniejszyć ryzyko oszustwa i zapewniają użytkownikom większe bezpieczeństwo podczas korzystania z karty w Internecie. Dzięki temu możesz bezpiecznie płacić kartą płatniczą, nie martwiąc się o oszustwa.
Przeczytaj więcej o naszych warunkach handlowych

Przeczytaj więcej o naszych warunkach handlowych tutaj.

Bezpieczna dostawa

Kiedy zamawiasz w Mistrzlamp.pl, bezpieczeństwo odgrywa również dużą rolę w odniesieniu do dostawy.
Wybraliśmy GLS i UPS jako naszych partnerów w zakresie dostaw, aby zapewnić Ci najwyższy stopień bezpieczeństwa prawidłowej i szybkiej dostawy.
Przeczytaj więcej o wysyłce i dostawie tutaj.