Seletti Lampy Podłogowe

Zabawna i artystyczna marka Seletti oferuje ekscytujące lampy podłogowe, które gwarantują poczucie osobowości i przyciągają wzrok. Dzięki połączeniu przedmiotów codziennego użytku z artystycznym akcentem Seletti tworzy lampy, które wyróżniają się z tłumu.

Zainspirowany lampami stadionowymi projektant Emanuele Magini stworzył wyjątkową lampę stojącą: Lampę Podłogową Multilamp. Oświetlenie z lakierowanego metalu z 6 abażurami ma industrialny wygląd, który zapewnia bezpośrednie, funkcjonalne światło w domu.

Lampa Podłogowa Street łatwo wpasowuje się w zabawny świat marki i wygląda prawie jak wyjęta prosto ze starej kreskówki. Lampa, inspirowana starymi latarniami ulicznymi, zyskała nieformalny charakter, zakrzywiony kształt i piękne kolory. Lampa podłogowa Street o wysokości 190 centymetrów może być używana zarówno nad stołem jadalnym, jak i w połączeniu z grupą sof.

Zobacz pełną gamę lamp podłogowych Seletti poniżej.

Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.