Anglepoise Lampy Ścienne

Najbardziej znaną lampą Anglepoise jest funkcjonalna i elastyczna lampa stołowa Lampa stołowa Original 1227. Na tle nowo wynalezionej sprężyny, stworzonej przez George Carwardine w 1935 lampy, która stała się od tego czasu była wielką inspiracją dla wielu innych lamp – lepiej znanych jako klasyczna lampa architektoniczna.

Elegancki wygląd lampy architektonicznej zamienił się w całą serię lamp. Takie jak Lampy ścienne Original 1227, które są dostępne w dwóch różnych wersjach – prosta lampa ścienna - ma ten sam stylowy abażur, który można regulować w wybranym kierunku, a także wersja, w której elastyczne ramię jest częścią funkcjonalnego projektu. Dzięki regulacji masz możliwość wyciągnięcia lampy ze ściany, co czyni go doskonałym jako lampka nocna w połączeniu z łóżkiem elewacyjnym. Dzięki błyszczącej czarnej powierzchni z łatwością wpasowuje się w nowoczesny styl skandynawski, gdzie przyczynia się do ekskluzywnego wyrazu w wystroju.

Jako lampa do czytania lub pracy, lampa ścienna Anglepoise jest idealna. Elastyczna lampa jest regulowana tak, aby uzyskać bezpośrednie oświetlenie tam, gdzie go akurat potrzebujesz. Prosta i klasyczna lampa może być stosowana w dowolnym miejscu w domu – w salonie, jako lampka nocna lub nad preferowanym miejscem pracy w kuchni, gdzie istnieje potrzeba dobrego oświetlenia.
Type 75 Mini Lampa Ścienna Jet Black - Anglepoise
RRP PLN 628,00
Znowu w magazynie 30-08-2024
Baily LED Lampa Ogrodowa Stainless Steel - Lindby
RRP PLN 444,00
Znowu w magazynie 30-07-2024
Pokaż 23 z 23 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.