Slamp Lampy Ścienne

Firma SLAMP, która została założona w 1994 roku i przez lata rozwijała się w zakresie wzornictwa i dobrego rzemiosła. SLAMP-owi udało się stworzyć innowacyjne, pomysłowe i estetyczne oświetlenie, a jednocześnie funkcjonalność jest na najwyższym poziomie. Marka pobudza ciekawość, radość i doświadczenia dla oka są dla niej absolutnie najważniejsze. Lampa sufitowa i ścienna Clizial czyli akryl z magnesem to coś wyjątkowego, z miękkim światłem i 4 unikalnymi rozwiązaniami kolorystycznymi zaprojektowanymi przez Adriano Rachele.

Pokaż 36 z 42 produktów
SLAMP to włoska firma projektowa, z zamiłowaniem do designu i wysokim zmysłem estetycznym, która stoi za kilkoma wspaniałymi klasykami lamp. Tworzy tak, aby każde źródło światła przyczyniało się do funkcjonalności poprzez swój niepowtarzalny wyraz, w interakcji z każdym środowiskiem, w którym zainstalowana jest lampa, i generowała niepowtarzalny wyraz dla oka i duszy.

Prawdziwą konieczność dla projektantów i architektów. Nazwa mówi sama za siebie, gdy składa się ze słów Sztuka i Rzemiosło. To surowe i niezafałszowane podejście do rzemiosła połączone z dobrym oświetleniem.

Roberto Ziliani założył SLAMP w 1994 roku, celem stworzenie czegoś nowego na włoskiej arenie designu: firmy, która może oferować wysokiej jakości lampy i oświetlenie, gdzie dbałość rzemieślnika o detale spotka się z jakością produkcji przemysłowej i nowoczesnym wystrojem.

Na DNA marki SLAMP składa się ciekawość nowych materiałów i eksperymentów oraz zaufanie do własnego instynktu, ale zawsze poprzez futurystyczne rozwiązania techniczne. Jest to idealne połączenie inspiracji wielkich mistrzów z wizjonerską mocą, wielką pasją i niezaprzeczalnymi umiejętnościami, które kierują młodymi i kreatywnymi projektantami zespołu SLAMP poza granice tego, co już widzieliśmy, a dla SLAMP liczy się pokonywanie samych siebie. ZAWSZE.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.