Marset Lampy Stołowe

Lampy stołowe Marset to coś więcej niż tylko lampy stołowe. To wszystkie aspekty światła, w jego różnych niuansach i efektach, a także tworzenie nastrojów z charakterem oraz poprawa jakości życia klientów.

Postanowili w Marset poświęcić wszystkie swoje wysiłki na stworzenie pierwszorzędnego designu oraz pomóc zapewnić, że wszystkie produkty opuszczające fabrykę są bezbłędne i tej samej wysokiej jakości. Zakup Marseta to podróż, w której zmysły są pobudzane i rozpalane przez innowacyjne oraz inteligentne lampy.

Lampy Marset są wyrafinowane i nowoczesne, a dzięki kreatywności a także zastosowaniu ekscytujących rozwiązań technicznych produkty mogą być używane w niezliczonych kontekstach i sytuacjach. To ciągłe poszukiwanie nowych kierunków, w połączeniu z ich ciekawością oraz dalekowzrocznością, pomaga stworzyć szeroką, popularną i docenioną przez krytyków kolekcję oświetlenia.

Wszystkie lamp stołowe są dostarczane z żarówką w zestawie oraz przy zakupie powyżej 649,- otrzymujesz od nas bezpłatną wysyłkę.
Ginger S Lampa Stołowa Oak - Marset
Oczekiwany u nas za: 21 - 24 dni
Pokaż 36 z 46 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.