Marset Lampy Ścienne

Lampa ścienna Marset to coś większego kalibru jak lampy stołowe. To wszystkie aspekty światła, w jego różnych niuansach oraz efektach, a także tworzenie nastrojów z charakterem i poprawa jakości życia klientów.

Postanowili w Marset poświęcić wszystkie swoje wysiłki na stworzenie pierwszorzędnego designu i móc zapewnić, że wszystkie produkty opuszczające fabrykę są bezbłędne a także tej samej wysokiej jakości. Zakup Marseta to podróż, w której zmysły są pobudzane i rozpalane przez innowacyjne oraz inteligentne lampy.

Lampy Marset są wyrafinowane i nowoczesne, a dzięki kreatywności oraz zastosowaniu ekscytujących rozwiązań technicznych produkty mogą być używane w niezliczonych kontekstach i sytuacjach. To ciągłe poszukiwanie nowych kierunków, w połączeniu z ich ciekawością i dalekowzrocznością, pomaga stworzyć szeroką, popularną ale także docenioną przez krytyków kolekcję oświetlenia.

Wszystkie lampy ścienne są dostarczane z żarówkami w zestawie oraz przy zakupie powyżej 649,- otrzymujesz od nas darmową dostawę. 
Pokaż 36 z 58 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.