Made By Hand Lampy Podłogowe

Lampa podłogowa to nie tylko oświetlenie, ale mały mebel do wystroju Twojego wnętrza. Made By Hand oferuje szeroki wybór lamp podłogowych zapewniających zarówno funkcjonalne, jak i przytulne oświetlenie. Wszystkie ich lampy są wykonane ręcznie oraz są hołdem dla dobrego rzemiosła i dyskretnego luksusu.

Czerpiąc inspirację od tradycyjnej lampy z papieru ryżowego, firma Made By Hand zaprojektowała lampę o fantastycznych właściwościach lampy z papieru ryżowego w bardziej nowoczesnym i skandynawskim stylu - lampa podłogowa Knit Wit to przewiewny abażur z dzianiny. Światło lampy prześwituje pomiędzy wzorem przędzy i nadaje lampie dekoracyjny i charakterystyczny wyraz.

Funkcjonalna lampa podłogowa Petite Machine jest inspirowana wzornictwem lamp z lat 30-tych i 50-tych, wykonana w skandynawskim oraz eleganckim stylu. Zapewnia fantastyczne światło w miejscu pracy lub jako lampka do czytania w połączeniu z wygodnym fotelem
Petite Machine Lampa Podłogowa Deep Black - Made By Hand
RRP PLN 4 218,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Ro Lampa Podłogowa Ø30 - Made By Hand
RRP PLN 2 140,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Pokaż 36 z 64 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.