Kartell Lampy Stołowe

Wszystkie lampy od Kartell dostarczane są z żarówkami w zestawie oraz przy zamówieniu powyżej 499,- otrzymujesz od nas darmową dostawę! Oświetlenie włoskiej firmy Kartell. Do najbardziej znanych lamp należą lampy Bourgie, FLY, Toobe, Take, Ge, E, Neutra i Cindy.

Firma Kartell została założona we Włoszech w 1949 roku przez włoskiego inżyniera chemii Giulio Castelli.
Giulio rozpoczął produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Później stały się produktami plastikowymi do użytku domowego, a na końcu pojawiły się lampy designerskie.

Profil i historię firmy Kartell charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i wysoka technologia w produkcji najnowocześniejszych wyrobów z tworzyw sztucznych, obejmująca szeroką gamę uznanych na całym świecie projektów stworzonych przez takie sławy jak Ron Arad, Antonio Citterio, Michele De Lucchi, Ferruccio Laviani, Piero Lissoni, Vico Magistretti, Enzo Mari, Alberto Meda, Paolo Rizzatto i Philippe Starcka.
Pokaż 36 z 107 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.