Hübsch Lampy Ścienne

Wsłuchując się w ówczesne trendy, Hübsch stawia na piękne i proste wzornictwo, które wpisuje się w minimalistyczny wystrój. Wszystko to wraz w cudownym skandynawskim wyrazie, który pasuje praktycznie do każdego domu. Wybór materiałów, takich jak mosiądz i lakierowany metal, a także elegancki design lamp, nadaje domowi luksusowy wygląd wraz z przyjemnym światłem.

Kinkiet jest lampą zajmującą mało miejsca i dlatego idealnie sprawdzają się tam, gdzie nie ma miejsca na lampę podłogową, stołową lub lampę montowaną w suficie. Przy łóżku, w wąskim korytarzu czy w przytulnym zakątku możesz więc cieszyć się lampą montowaną na ścianie. W asortymencie lamp ściennych Hübsch znajdziesz zarówno dekoracyjne, jak i przytulne oświetlenie ścienne do salonu lub przedpokoju. A także funkcjonalny kinkiet, który idealnie sprawdzi się jako lampka nocna lub lampka do czytania w ulubionym kącie.
Tap Lampa Ścienna Brass - Hübsch
RRP PLN 469,00
Na stanie teraz
Ardent Lampa Ścienna Light Grey - Hübsch
RRP PLN 506,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Kumu Wandleuchte Ø18 Opal/Brass - Hübsch
RRP PLN 469,00
Znowu w magazynie 04-10-2024
Wally Lampa Ścienna Sand - Hübsch
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Ardent Lampa Ścienna Black - Hübsch
RRP PLN 506,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pokaż 27 z 27 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.