HAY Lampy Wiszące

Firma HAY powstała w 2002 roku i w krótkim czasie odniosła ogromny sukces w projektowaniu mebli. Od tego czasu poszerzyli swoją ofertę i zdobyli wiele uwagi w zakresie akcesoriów domowych – nie tylko oświetlenia. Dzięki lampie wiszącej HAY otrzymasz designerską lampę o fantastycznym świetle i skandynawskim wyglądzie. Ich wybór daje wiele możliwości wyposażenia domu w osobisty styl, z zachęcającym i przyjemnym światłem - ukrytym w zjawiskowym designie.

W szczególności wiele uwagi poświęcono prostej lampie wiszącej Sinker w kształcie stożka. Ponadczasowy i minimalistyczny design lampy z łatwością pasuje do niemal wszystkich stylów i zapewnia przyjemne i ciepłe światło. To samo dotyczy stylowej lampy wiszącej PC, w której ostre krawędzie spotykają się z zaokrąglonymi kształtami w chłodnym i nowoczesnym designie. Obie lampy wiszące są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, które można łączyć w grupie, aby uzyskać bardziej kreatywny i osobisty wyraz w domu.

Projektant stojący za HAY ma innowacyjne i odważne podejście do projektowania. Dzięki temu otrzymasz skandynawski styl, z którego słynie HAY, w połączeniu z dzisiejszą technologią w odważnym i wysoce dekoracyjnym projekcie. Poniżej zebraliśmy naszą ofertę lamp wiszących firmy HAY, abyś mógł znaleźć lampę, która będzie pięknie prezentować się nad stołem jadalnym, w przedpokoju lub nad stołem kuchennym, zapewniając fantastyczne światło podczas prac domowych.
Paper Lampa Wisząca Ø60 - HAY
RRP PLN 421,00
Na stanie teraz
Paper Lampa Wisząca Ø50 - HAY
RRP PLN 376,00
Na stanie teraz
Bonbon Shade 380 Ice Cream - HAY
RRP PLN 3 247,00
Na stanie teraz
Sinker S Lampa Wisząca White - HAY
RRP PLN 845,00
Na stanie teraz
Pao Steel Lampa Wisząca 470 Cream White - HAY
RRP PLN 1 688,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Paper Lampa Wisząca Ø80 - HAY
Znowu w magazynie 05-08-2024
PC Lampa Wisząca M Soft Black - HAY
RRP PLN 1 388,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pokaż 36 z 63 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.