HAY Lampy Stołowe

Firma HAY została założona w 2002 roku i znana jest z nowoczesnych designerskich mebli o wyrafinowanym industrialnym wyglądzie. Jeśli chodzi o akcesoria, a zwłaszcza oświetlenie, wyróżnia się również nowoczesny i skandynawski styl życia. Dzięki lampie HAY masz możliwość nadania osobistego charakteru swojemu wystrojowi za pomocą zachęcającego światła o fantastycznym designie. We współpracy z różnymi projektantami firma HAY stworzyła lampy z naciskiem na nowoczesne trendy i dobór kolorów. Pomimo różnic w wyrazie różnych projektantów, utrzymują oni styl nordycki, z estetycznym wzornictwem i naciskiem na innowacyjność w doborze materiałów oraz techniki związanej z produkcją.

Wśród lamp stołowych HAY na szczególną uwagę zasługuje lampa ścienna/stołowa Noc, którą z praktyczną funkcją mocowania można łatwo umieścić na krawędzi stołu, półki, czy na parapecie koło okna - granice wyznacza tylko wyobraźnia. Lampa PC To Go to przenośna lampa stołowa, którą można łatwo można brać ze sobą chodząc po domu, w zależności od tego, gdzie właśnie potrzebujesz przytulnego oświetlenia. Lampa wolnostojąca ma solidną konstrukcję. Za prostym kloszem lampy ukryte źródło światła daje przyjemne światło skierowane w dół. Idealny do oświetlania stołów w pomieszczeniach domowych, a także kawiarniach, restauracjach i innych miejscach publicznych.
Slant Lampa Stołowa Soft Black - HAY
RRP PLN 1 558,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Apollo Portable Lampa Stołowa - HAY
RRP PLN 1 133,00
Na stanie teraz
Paper Cube Lampa Stołowa - HAY
RRP PLN 478,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 102 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.