GN Żarówki

W 1999 roku firma GN Oświetlenie została założona w Herning, Dania, gdzie nadal działa jako dostawca energii elektrycznej i rozwiązań oświetleniowych. Od początku firma rozwijała się solidnie i stale poszerzała swój asortyment, który obecnie obejmuje około 4000 dostępnych produktów; źródła światła LED, wbudowane reflektory, materiały elektryczne, produkty elektryczne do sklepu oraz oświetlenie imprezowe i świąteczne.

W firmie GN Oświetlenie przywiązuje się dużą uwagę do tego, aby zawsze być w czołówce jak m.in. źródła światła LED, które można zobaczyć ich serię Diolux. Ich seria energooszczędnych żarówek LED Diolux ma fantastycznie piękne światło, a jednocześnie swoim kształtem i matowym szkłem wygląda jak staromodna żarówka - z dużym lub małym gwintem, zarówno do żyrandola, jak i lampki nocnej.

Zwróć uwagę w szczególności na żarówkę LED 10W (806lm) z czujnikiem nocy E27; Żarówka LED z czujnikiem nocy, która włącza się dopiero po wykryciu ruchu, gdy jest ciemno. Genialna żarówka idealna do oświetlenia zewnętrznego – oprócz energooszczędnego źródła LED oszczędzasz też czas, włączając światło tylko wtedy, gdy jest potrzebne.
Rozeta do Lampy Wiszącej Biała - GN
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Gęsia Szyja Czarna - GN
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Plastic Hanger White - GN
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 33 z 33 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.