Frandsen Lampy Ścienne

Frandsen projektuje i produkuje lampy od 1968 roku. Oznacza to, że posiada ogromną wiedzę i doświadczenie na wszystkich etapach produkcji swoich znanych lamp. Frandsen ma jasną wizję, która stanowi podstawę dla całej gamy produktów i wszystkich relacji z klientami: „Frandsen opracowuje i sprzedaje designerskie produkty oświetleniowe ludziom, którzy wierzą, że dobry smak jest ważniejszy niż niska cena”.

Opis drugorzędny
Dlatego ważne jest, aby projektowali lampy z doskonałych materiałów, a także dbali o to, aby produkty sygnalizowały zarówno jakość, jak i dobry gust. Wszystkie lampy na swój sposób pomogą stworzyć styl dla domu, a dla Frandsen ważne jest, aby klienci mogli dodać własny akcent do wielu produktów. Można to zrobić np. wybierając kolory abażurów itp.

Frandsen skupia się na projektowaniu i rozwoju produktów. Dawniej wprowadzali drobne zmiany w swoim asortymencie raz w roku, ale dziś asortyment stale się zmienia. Dwa razy w roku pojawiają się nowe katalogi, które w razie potrzeby modyfikują swój wybór zarówno lamp, jak i abażurów
Ball Lampa Ścienna Matt Aqua Green - Frandsen
RRP PLN 451,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Ball Lampa Ścienna Glossy Red - Frandsen
RRP PLN 451,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
BF 20 Lampa Ścienna Brushed Satin - Frandsen
RRP PLN 646,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Ball Lampa Ścienna Copper - Frandsen
RRP PLN 646,00
Znowu w magazynie 09-06-2023
BF 20 Lampa Ścienna Matt Black - Frandsen
RRP PLN 646,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Ball Lampa Ścienna Brushed Satin - Frandsen
RRP PLN 646,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 28 z 28 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.