Fabbian Lampy Ścienne

Lampy ścienne Fabbian, które od 1961 roku Fabbian Illuminazione wyrobiły sobie markę jako producent wysokiej jakości nowoczesnego oświetlenia projektowego zarówno dla rynku mieszkaniowego, jak i designerskiego.

Fabbian znajduje się "na górze" w północno-wschodnich Włoszech, gdzie produkuje swoje lampy i ma ścisłą kontrolę nad tym aż do poziomu komponentów, koncentrując się na najbardziej zaawansowanych metodach produkcji. Najnowocześniejszy rozwój i najnowocześniejszy design są dodawane do zaawansowanych skomputeryzowanych procesów i systemów sterowania po tym, jak znalazły się w grupie uznanych na całym świecie artystów, projektantów i inżynierów. Najnowsze trendy i trendy w projektowaniu są interpretowane i kończą się jako wysokiej jakości designerskie oświetlenie z unikalnym i charakterystycznym akcentem od Fabbian.

Wysoka jakość i zastosowanie wysoce niezawodnych komponentów, w połączeniu ze stałym naciskiem na budowę, montaż i kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji, sprawiają, że lampy te są tak popularne.

Wszystkie lampy wiszące dostarczane z żarówkami w zestawie i ponadto przy zamówieniu powyżej 499,- otrzymujesz darmową wysyłkę.
Pokaż 17 z 17 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.