e3light Żarówki

Duńska firma e3light od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji oświetlenia. Skupia się przede wszystkim na funkcjonalności i tworzeniu pożądanych wrażeń wizualnych. Ponadto posiada wysokie standardy jakości, szczególnie w odniesieniu do energooszczędnego oświetlenia wykorzystującego efektywnie energię, które umożliwia zrównoważony rozwój i działa na rzecz bardziej ekologicznej przyszłości. W ich ofercie LED-ów wszystkie żarówki mają CRI powyżej 90, w porównaniu ze standardowym źródłem światła LED, które zwykle ma CRI około 80.
Pokaż 36 z 48 produktów
CRI (współczynnik oddawania barw) oświetlenia nie odnosi się do temperatury kolorów — do tego celu używamy Kelvina. CRI opisuje zdolność światła do oddawania barw różnych obiektów. Oznacza to, że CRI przydaje się zwłaszcza podczas oświetlania wystaw sztuki i robienia zdjęć w studio. Należy podkreślić, że CRI i temperatura nie są powiązane. Temperatura określa nastrój, ale nie wpływa na oddawanie barw.

CRI to skala od 0 do 100
Kiedy żarówka LED po raz pierwszy trafiła na rynek, jej wskaźnik CRI wynosił zwykle około 60-69. Od tego czasu branża poczyniła znaczne postępy, a obecnie nie jest trudno znaleźć LED-y o wyższym CRI. Gama żarówek LED od e3light obejmuje towar o CRI powyżej 90 — w porównaniu ze standardowym oświetleniem LED, które zazwyczaj maj CRI na poziomie około 80.

Mistrzlamp.pl oferuje szeroką gamę źródeł światła LED firmy e3light. Wybierz pomiędzy LED-ami z gniazdem E14 i E27, niezależnie od tego, czy lubisz wygląd tradycyjnej żarówki, czy może te dekoracyjne o nowoczesnej estetyce vintage są bardziej w Twoim stylu. Asortyment e3light obejmuje również Świecę, żarówkę do lodówki, GU10 do spotów i G9.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.