Tivoli by Normann Copenhagen Lampy

We współpracy z Tivoli, Normann Copenhagen wprowadza na rynek kolekcję produktów do wystroju wnętrz, która przenosi czarującą atmosferę z ogrodu bezpośrednio do domu.

Zainspirowany magią ogrodu i jego wyjątkowym klimatem, Normann Copenhagen zaprojektował lampy wiszące, stołowe i ścienne. Wszystkie one tworzą - dzięki swoim eleganckim refleksom - pełną przygód aurę bez względu na to, gdzie je zamontujesz. Projekt charakteryzuje się zarówno urokliwymi, jak i zabawnymi kształtami, ale wyraz pozostaje estetyczny i piękny.

Zobacz lampy wiszące w cukierkowych kolorach ze zgrabnymi skręceniami oraz lampy stołowe i ścienne inspirowane okrągłym kształtem balonu i charakterystyczną architekturą Tivoli. Obejrzyj je wszystkie poniżej.

Lampy Tivoli by Normann Copenhagen

Duńska marka projektowa od lat tworzy popularne oświetlenie, a dzięki nowej współpracy dodaje kolejną fantastyczną kolekcję do swojej oferty.
Zespół projektantów serii zajrzał między innymi do starych archiwów Tivoli i zainspirował się zarówno kształtami, wzorami, jak i nastrojami, które można znaleźć w ogrodzie. Czy Ty również chcesz natchnąć się różnorodnymi wrażeniami ze starego ogrodu? Lampy z tego zbioru znajdziesz tutaj w Mistrzlamp.pl.

Lampy w atmosferze Tivoli


Normann Copenhagen w najpiękniejszy sposób oddaje magiczną i klimatyczną atmosferę, którą charakteryzuje się dawny ogród. Mikroklimat, który tworzy zwłaszcza lokalizacja ogrodu w środku ruchliwej Kopenhagi. Tak jak najpiękniejszy i drugi najstarszy park rozrywki w Danii znajduje się właśnie w miejscu pomiędzy ruchliwymi ulicami a głównym dworcem kolejowym.

Tivoli ma korzenie sięgające 1843 r., a następnie zostało rozbudowane w stylu romantycznym, ze szczególnym uwzględnieniem ogrodów krajobrazowych stylizowanych na wzór angielski. Zachowana została fantastyczna aura, która charakteryzowała ogród, a dzięki nowej kolekcji oświetlenia możesz teraz w cudowny sposób uzyskać jego magiczną intymność domu.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.