Normann Copenhagen Lampy

W 1999 roku Jan Andersen i Poul Madsen założyli Normann Copenhagen z ambicją, aby wprowadzić zmiany w branży projektowej.

Tak naprawdę wszystko zaczęło się w 2002 roku, kiedy wypuścili na rynek swoją pierwszą lampę Norm 69. W latach 2002-2007 pojawiło się 38 produktów, a współpraca została rozszerzona o znane nazwiska projektantów, a także nowe talenty.
W 2009 roku postanowili poszerzyć działalność o gamę mebli i do dziś rozwijają się i wprowadzają nowe zachwycające i nowatorskie dzieła.

Normann Copenhagen, jak sama nazwa wskazuje, znajduje się w Kopenhadze. Firma mieści się w starym kinie w Østerbro, gdzie ma salon wystawowy o powierzchni 1700m2. Tam klienci mają możliwość zdobycia doświadczenia i wielu inspiracji jak urządzić nowoczesny dom.

Showroom powstał z misją stworzenia najbardziej innowacyjnego sklepu budzącego natchnienie wśród swoich klientów. Zostało to także wyrażone przez kilka nagród, a miejsce to jest teraz wykorzystywane również do różnych wydarzeń, takich jak pokazy mody, duże imprezy i wystawy sztuki.

Jeśli interesuje Cię duński design, Normann Copenhagen będzie dla Ciebie interesujący. Marka sama opracowuje i wytwarza wszystkie swoje produkty, więc mogą być już bardziej duńskie. Współpracuje też z wieloma różnymi projektantami, zarówno duńskimi, jak i zagranicznymi i produkuje z wielu różnych materiałów.

Wizja jest jednak zawsze taka, że ​​projekt musi być innowacyjny i nowatorski oraz musi mieć szeroki zakres. Jest to również możliwe, ponieważ wiek projektantów waha się między 27 a 90 lat.
Pokaż 36 z 159 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.