Audo Copenhagen Akcesoria do Domu

Audo stara się wykorzystywać najlepszych projektantów i rzemieślników z całego świata. Ta duńska marka designerska wyraża kreatywność, komfort i funkcjonalność poprzez nowoczesne wzornictwo mebli, oświetlenia i akcesoriów. W ofercie Audo znajdziesz piękny i elegancki wybór akcesoriów do domu, które doskonale wpisują się w aktualną scenę mody. Dzięki czystym liniom połączonym z wysokiej jakości materiałami, ich produkty mają minimalistyczną sylwetkę, która tworzy poczucie spokoju w każdym projekcie. Wizją ich kolekcji jest tworzenie pięknych akcesoriów domowych do codziennego użytku, które upiększają i zachwycają w codziennym życiu.

Zobacz piękne lampy od Audo tutaj
Ribbon Basket Black - Audo Copenhagen
RRP PLN 1 296,00
Na stanie teraz
Towel Bar White - Audo Copenhagen
RRP PLN 669,00
Na stanie teraz
Ribbon Basket Ivory - Audo Copenhagen
RRP PLN 1 296,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 122 produktów

Świeczniki Audo

Audo produkuje szeroką gamę wysokiej jakości świeczników do wszystkich rodzajów świec i zastosowań. Są tu zarówno duże, bogate dzieła sztuki, jak i małe, niedopowiedziane elegancje, które spokojnie wiszą na ścianie i robią wrażenie na tych, którzy poświęcają czas, aby cieszyć się projektem.

 • Audo Interconnect należy do pierwszego typu. Piękny słup jest hołdem dla odważnych i eksperymentalnych. Zaprojektowany przez Colina Kinga, wyszkolonego tancerza, który wykorzystuje równowagę i elegancję tańca do stworzenia sceny, która wydaje się być w wiecznym ruchu. Interconnect dostępny jest zarówno w wersji mosiężnej jak i z metalu malowanego proszkowo. Zobacz oba warianty tutaj!.

 • Koncert ścienny Audo POV to jeden z najpopularniejszych modeli w portfolio Audo. Piękny świecznik od Note Design Studio montuje się na ścianie i staje się przypomnieniem o zapaleniu świec i cieszeniu się przytulnością. Lekki, zwiewny design współgra z optyczną iluzją głębi, a świecznik z pewnością stanie się efektownym elementem wystroju, gdy go powiesisz. Zobacz oba świeczniki POV tutaj!

 • Świecznik Duca to klasyczny świecznik z twistem. Nazwa tego pięknego świecznika pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego poszerzenie - za pomocą obrotu pokrętła na podstawie można poszerzyć świecznik i zwiększyć jego wysokość z 16,5 do 24 centymetrów. Oznacza to, że jeśli posiadasz kilka świeczników tego samego typu i część świec w systemie świecznikowym uległa spaleniu, możesz wyrównać wysokość wielu świeczników. Oczywistym wyborem jest użycie Duca do kolejnego wieńca adwentowego - wtedy wszystkie świece będą tej samej wysokości, gdy zapalisz czwartą i ostatnią świecę. Duca występuje w trzech kolorach, zobacz je wszystkie tutaj!


Zestaw do soli i pieprzu - młynek do butelek Audo


Nikt nie mógł przewidzieć ogromnego sukcesu Bottle Grinder zanim został wypuszczony na rynek - ale kiedy dowiadujemy się o utalentowanych projektantach, którzy za nim stoją, wszystko nabiera sensu. Norm Architects stworzyli młynek w tamtych czasach, a jeśli znasz tę firmę, wiesz, że są odpowiedzialni za jedne z najpiękniejszych projektów.

Bottle Grinder jest idealny do kryształków soli i ziaren pieprzu, ale możesz go również użyć do suszonych ziół i nasion w gotowaniu. Firma Audo stoi za szeroką gamą sprzętu kuchennego, więc możesz być pewien, że Bottle Grinder został stworzony z pewnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Wielką misją Audo jest tworzenie produktów, które sprawiają, że codzienne życie staje się lepsze - i trzeba przyznać, że właśnie to zrobili z Bottle Grinder.

Znajdź swój Bottle Grinder dzisiaj.

Audo Misa i wazon


Audo stoi za szeroką gamą produktów akcesoriów do domu, które wszystkie mogą pomóc dodać ten kluczowy, końcowy akcent, aby Twój wystrój wnętrza był najwyższej klasy. W dużym wyborze znajdziesz różne przedmioty dekoracyjne, w tym wspaniałe misy i wazony Audo.

Wazon i misa zawsze są przeznaczone do przechowywania czegoś, ale jeśli kupisz produkt od Audo, to zawsze jest on piękny sam w sobie. Opakowanie staje się głównym celem, a kwiat lub owoc, który zamieszka w Twoim wazonie lub misie staje się drugorzędny. Wazon lub misa może być świetnym sposobem na dodanie wizualnego zainteresowania i funkcji do Twojego domu. Oto kilka sposobów, w jakie możesz wykorzystać wazon lub miskę w swoim wystroju:

 • Dodaj kolor: Kolorowy wazon lub miska może dodać pop koloru do każdego pomieszczenia. Możesz wybrać wazon lub miskę w kolorze, który pasuje do istniejącego schematu kolorów lub możesz wybrać kontrastujący kolor, aby dodać ciekawy element.

 • Dodaj teksturę: Wazon lub misa w ciekawej fakturze, takiej jak szkło lub ceramika z wzorem, może dodać poczucie głębi i wymiaru do Twojej przestrzeni.

 • Dodaj wysokość: Wysoki wazon lub misa może dodać wysokość do inaczej płaskiej powierzchni, takiej jak stół jadalny lub konsola. Możesz wybrać wazon lub miskę na wysokości, która pasuje do pokoju i rozmiaru mebli.

 • Dodaj naturę: Wazon lub misa wypełniona kwiatami lub zielonymi roślinami może dodać poczucie życia i natury do Twojej przestrzeni.

 • Dodaj funkcję: Miska może być używana do przechowywania małych przedmiotów, takich jak klucze lub biżuteria, podczas gdy wazon może być używany do przechowywania kwiatów lub gałęzi.

  Bez względu na to, w jaki sposób używasz wazonu lub miski w swoim projekcie wnętrza, ważne jest, aby pamiętać, że powinien on pasować do twojego osobistego stylu i ogólnej estetyki twojego domu.

  ByLassen Kubus Candle Holder


  Mogens Lassen urodził się w 1901 roku, zaledwie rok przed swoim młodszym bratem Flemmingiem Lassenem. Obaj chłopcy dorastali w Kopenhadze z ojcem, który był malarzem dekoracyjnym, a później właścicielem palarni kawy, oraz matką, która również była malarką, a przy okazji córką kompozytora Augusta Windinga. Oboje wyrośli na architektów, a nazwisko Lassen stało się sławne i niesławne w kręgach projektantów.

  Mogens Lassen stworzył wiele ciekawych projektów - w tym Systemhuset w Ordrup - ale jego najbardziej znanym produktem z zakresu akcesoriów domowych jest bez wątpienia świecznik Kubus. Zaprojektował on serię świeczników w 1962 roku, ale dopiero w latach 80-tych, kiedy jego wnuk Søren Lassen dostrzegł ich potencjał, zostały one wprowadzone do produkcji.

  Kubus to produkt cieszący się ogromną popularnością, a obecnie sprzedawany jest w zakładce produktów Audo!

  Zobacz wszystkie świeczniki Kubus tutaj!
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.