Loom Design Lampy

Ponowne użycie, praktyczność i jakość przenikają linię LOOM Design. nieskomplikowane i eleganckie projekty stawiają na nowoczesne oświetlenie, inspirowane popularnym stylem skandynawskim. Od ponad 30 lat marka Lampefeber importuje i sprzedaje designerskie lampy w całej Skandynawii – zarówno klientom prywatnym, jak i komercyjnym.

Estetyczny design jest wyraźnie odzwierciedlony w prostej Latarni Lucerna. Przenośna latarnia jest inspirowana tą klasyczną, połączoną z nowatorską technologią w postaci wbudowanej diody LED, akumulatora i przełącznika dotykowego na górze. Dzięki temu możesz nosić oświetlenie ze sobą po całym domu, aby nastrojowe światło było zawsze w zasięgu ręki. Silo firmy LOOM Design stawia na użyteczność. Akumulatorowa lampka LED jest połączona z głośnikiem Bluetooth, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą światło i dźwięk, gdziekolwiek jesteś.

Oprócz stylowego designu i skandynawskiego wyglądu, LOOM Design koncentruje się na tworzeniu lamp trwałych pod względem jakości i wzornictwa, aby ich lampy mogły być źródłem radości przez wiele lat.
Silo 1 Speaker Blue - Loom Design
RRP PLN 406,00
Na stanie teraz
Moja Lampa Wisząca Ø42 White - Loom Design
RRP PLN 1 818,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 36 z 128 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.