Le Klint Abażury, Klosze i Akcesoria

Jeśli szukasz części zamiennych, akcesoriów lub klasycznego abażuru plisowanego LE KLINT, nie szukaj dalej! Jesteś tam, gdzie trzeba! Poniżej znajdziesz naszą ofertę produktów duńskiej marki designerskiej znanej z wysokiej jakości abażurów z plisowanego papieru albo plastiku. Możesz znaleźć między innymi inteligentny ściemniacz do kabla, zamienną wtyczkę i uchwyt do kinkietu – oraz mamy różne plisowane abażury.
Le Klint Dust Buster - Le Klint
RRP PLN 94,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 106 produktów

Abażury plisowane od 1943 roku – ad libitum!

LE KLINT słynie przede wszystkim ze swoich plisowanych abażurów papierowych i plastikowych. Klasyczna technika składania tych abażurów od duńskiej marki to nieśmiertelny element, który powinien znaleźć się w arsenale każdego entuzjasty lamp. Plisowane abażury zapewniają komfortowe światło i rozprowadzają blask w miękki i wygodny sposób. Jeśli kupisz lampę LE KLINT, oczywiście jest ona wyposażona w abażur – ale jeśli masz lampę bez, możesz kupić jeden z uroczych, plisowanych abażurów osobno tutaj u nas!
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.