Innermost Lampy

Innermost urodził się na Wembley w północnym Londynie w 1999 roku.

Dwóch projektantów zrezygnowało z "bezpiecznej" pracy, aby zrealizować swoje marzenie o tworzeniu unikalnych mebli i oświetlenia. Ich celem z czasem było osiągnięcie globalnego uznania, a ich podróż rozpoczęła się w rogu starej fabryki lamp w NW10.

Innermost wskoczył prosto we współpracę z projektantami z całego świata, którzy uczynili Londyn swoim domem i nie trzeba było długo czekać, aby wiadomości o firmie się rozprzestrzeniły. Innermost skontaktował się z różnymi innymi projektantami, przedstawiając pomysły i sugestie, zanim pierwsze produkty zaczęły opuszczać bramy fabryki.

Studio designerskie i warsztaty na Wembley szybko stały się nieoczekiwanym miejscem spotkań londyńskich talentów projektowych i miejscem innowacyjnych pomysłów. Studio było – i nadal jest – miejscem, w którym spotykają się różne pomysły i tradycje. Różnice te pozwalają na fuzję kreatywności, która rodzi nowe pomysły i odzwierciedla wielokulturowość Londynu.

Ten proces pomógł Innermost zyskać na autorytecie. Pomimo skupienia się na przyszłości, firma nigdy nie straciła z oczu swoich początków. Założyciele, Steve Jones i Russell Cameron, są tak samo pasjonatami swoich celów i projektów, jak w to było w 1999 roku.

Jones i Cameron trzymali się swojej pierwotnej filozofii bycia "tak brytyjskim jak sam Londyn" – innymi słowy, aby być tak brytyjskim, jak to tylko możliwe, nie będąc w ogóle Brytyjczykiem. Aby zaprezentować piękną mieszankę tego, co świat ma do zaoferowania. Być przedłużeniem Londynu.

Dowiedz się więcej na stronie Innermost tutaj.

Popularny kapelusz — przywitaj się z Jeevesem i Woosterem

Innermost ma wizję, że ich projekty lamp powinny być centralnym elementem pokoju. Chcą projektować lampy, które celebrują społeczną stronę życia, lampy, które zbliżają ludzi.W ich ekscytującym i eksperymentalnym uniwersum lamp znajdziemy popularne kapelusze Jeeves i Wooster, które w swoim wyrazie są klasyczną angielszczyzną, ale użyte jako lampy są nowoczesne i wywołują uśmiech. Dzięki pięknym lampom kapeluszowym Innermost bierze klasyczny element i przekształca go w lampę, która może być używana w barach, ale także w prywatnym domu.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.