Fritz Hansen Lampy

Fritz Hansen – znany również jako Republic of Fritz Hansen – ma korzenie sięgające 1872 roku, kiedy tytułowy stolarz uzyskał licencję handlową w Kopenhadze.

W naszej kolekcji znajdują się wszystkie stylowe i ponadczasowe lampy produkowane przez firmę, w tym elegancka kolekcja Kaiser Idell o uniwersalnych i trwałych wzorach.

Przejrzyj naszą kolekcję produktów Fritz Hansen poniżej.
Avion Lampa Wisząca Biała - Fritz Hansen
RRP PLN 3 329,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Caravaggio P2 Lampa Wisząca Black/Black - Fritz Hansen
RRP PLN 1 829,00
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
OneLine Lampa Wisząca Black - Fritz Hansen
RRP PLN 3 599,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
MS Series MS011 Lampa Podłogowa Black PVD - Fritz Hansen
RRP PLN 5 485,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Suspence P1 Lampa Wisząca Matowa Biała - Fritz Hansen
RRP PLN 1 499,00
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Caravaggio Read Lampa Ścienna Biała - Fritz Hansen
RRP PLN 1 499,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Caravaggio P1 Lampa Wisząca White - Fritz Hansen
RRP PLN 1 319,00
Wybierz wariant dla stanu magazynowego
Kaiser Idell Lampa Stołowa Easy Grey 6556-T - Fritz Hansen
RRP PLN 2 789,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
MS Series MS011 Lampa Podłogowa Steel - Fritz Hansen
RRP PLN 5 485,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 36 z 128 produktów

Opowieść o Fritzu Hansenie

W ciągu pierwszych 2 lat stacja pogodowa w Christianshavn rozwinęła się w dobrze prosperujący biznes i już tutaj położono kamień milowy pod wysoki poziom jakości.

Od tego czasu znakiem firmowym marki stało się dostarczanie wysokiej jakości łatwo rozpoznawalnych produktów, których design ma również fenomenalną trwałość.

Przez lata Fritz Hansen dostarczał najwyższej jakości meble i oświetlenie do znanych budynków, takich jak Christiansborg, Biblioteka Uniwersytecka, ratusz w Kopenhadze, Sąd Najwyższy, Royal Hotel i wiele innych, a nawet to tylko niektóre z wspomnianych tu projektach w Danii.

Jedną z najbardziej znanych ikon z portfolio Fritza Hansena jest, oprócz słynnego krzesła 7's, Egg, które bez wysiłku przekracza dziesięciolecia, pokolenia, kontynenty i wiele innych nieokreślonych granic.

Ten piękny fotel od razu udowadnia, że ​​niezwykle wysoka jakość połączona z łatwo rozpoznawalnym i przemyślanym designem oraz fenomenalną trwałością to droga do ludzkich serc.

Bardziej współczesną datą jest rozpoczęcie produkcji klasycznej serii lamp Kaiser Idell, której początki sięgają wczesnych lat 30-tych.

Te przełomowe lampy w innowacyjnym stylu Bauhaus w pełni spełniają wymagania Fritza Hansena dotyczące niespotykanej wysokiej jakości i designu, które przetrwa stulecia oraz nadal będzie odporne na czas a także wyróżniające się.

Możesz także zobaczyć stronę internetową Republiki Fritza Hansena tutaj
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.