Fabbian Lampy

Fabbian Illuminazione stał się producentem nowoczesnych, wysokiej jakości rozwiązań oświetleniowych dla prywatnych rezydencji i przestrzeni komercyjnych. Firma zyskała międzynarodowe uznanie, w szczególności ze względu na zdolność do dostosowywania się do pracy z potrzebami rynków na całym świecie.
Fabbian ma siedzibę w północno-wschodnich Włoszech, gdzie produkuje swoje lampy, upewniając się, że każdy detal jest pod kontrolą. Firma koncentruje się na wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych metod produkcji. Po przeanalizowaniu ich przez uznanych na całym świecie architektów, projektantów i inżynierów, najnowocześniejsze rozwiązania i przełomowe projekty są dodawane do zaawansowanych skomputeryzowanych procesów oraz systemów sterowania. Wszystkie najnowsze trendy i projekty są interpretowane a koniec mają w wysokiej jakości designerskim oświetleniem o unikalnych cechach Fabbian.
Ice Cube Montatura Chrome - Fabbian
RRP PLN 649,00
Na stanie teraz
Beluga Lampa Wisząca Przezroczysty - Fabbian
RRP PLN 1 379,00
Oczekiwany u nas za: 21 - 24 dni
Lei Crystal 230V Lampa Sufitowa - Fabbian
RRP PLN 829,00
Oczekiwany u nas za: 21 - 24 dni
Pokaż 36 z 63 produktów

Więcej o Lampach Fabbian

Z biegiem lat ich solidna filozofia produkcji stała się tak integralną częścią duszy Fabbiana, która zapewniła stabilną obecność we Włoszech, Europie i Azji, a także w USA i części Ameryki Południowej.Wysoka jakość i zastosowanie wysoce niezawodnych komponentów w połączeniu z nieustannym naciskiem na konstrukcję, montaż oraz kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji sprawiają, że lampy te cieszą się tak dużą popularnością.

Nie wystarczy „tylko” przestrzegać przepisów bezpieczeństwa, tutaj celem jest osiągnięcie doskonałości we wszystkich dziedzinach. Certyfikat UNI EN ISO 9001 to tylko jeden z wymogów, które oczywiście obowiązują. Nawet po sprzedaży koncentruje się na produktach i klientach, ponieważ wysoko ceniony jest również tzw. „obsługa posprzedażowa”. Niezależnie od tego, czy chodzi o informacje, rozwiązania, serwis i części zamienne, na wszelkie zapytania musi być udzielana szybka i odpowiednia odpowiedź.Fabbian Ice Cube - Ikona Fabbiana


W Danii chyba najbardziej znamy absolutny bestseller Fabbiana Ice Cube. Ta dostępna w wielu wersjach lampa jest już ikoną wielu duńskich łazienek, a dodatkowo lampa zapewnia doskonałe oświetlenie wokół lustra. Ice Cube to dobrze zaprojektowana lampa, która pasuje do każdego otoczenia i jest szczególnie porównywalna z naprawdę ponadczasowym produktem. Wiele innych próbowało skopiować lampę typu Ice Cube od czasu jej wprowadzenia przez Fabbiana, ale podobnie jak wiele innych ikon designu, żadna nie przewyższa oryginału!
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.