Cph Lighting Lampy

CPH Lighting to duńska firma oświetleniowa z siedzibą w Hjerting, niedaleko Esbjerg, Dania.

Kolekcja CPH Lighting składa się z klasycznych i nowoczesnych lamp zaprojektowanych przez Guglielmo Berchicciego, Mortena Flensteda oraz Toma Stepa: trzech bardzo różnych projektantów o wspólnej pasji do tworzenia funkcjonalnych, estetycznych i innowacyjnych projektów.

Spójrz na lampy CPH Lighting poniżej
Pokaż 36 z 102 produktów

Więcej o lampach od Cph Lighting

Misją Cph Lighting jest produkcja lamp wysokiej jakości z naciskiem na funkcjonalność, w tym oszczędność energii. Dzięki bardzo prostemu i klasycznemu designie lampy firmy Cph Lighting doskonale nadają się zarówno do wnętrz prywatnych, jak i publicznych.

Widać to zwłaszcza w ich lampach Oblique, które są funkcjonalnymi lampkami do czytania, a jednocześnie są estetycznie piękne, klasyczne i pasują do każdego domu.

Wszystkie lampy produkowane są w Danii przez starannie wyselekcjonowanych poddostawców, co oznacza, że ​​Cph ma bardzo ścisłą kontrolę nad jakością produktu.

Oznacza to również, że mogą zapewnić dobre warunki pracy wszystkim osobom zajmującym się obsługą i produkcją lamp. A to oznacza, że ​​zmniejsza się transport, a tym samym obciążenie dla środowiska.

Oznacza to, że kupując produkt od Cph Lighting, otrzymujesz wysokiej jakości produkt designerski, który został wyprodukowany w oparciu o wizję jak najmniejszego obciążania środowiska.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.