Belid Lampy

Szwedzki design w najlepszym wydaniu! Belid od 1969 roku projektuje i produkuje wysokiej jakości lampy w szwedzkim nadmorskim mieście Varberg. Firma szczyci się podtrzymywaniem lokalnych tradycji i poszanowaniem otaczającej ich przyrody. Najbardziej znaną kolekcją Belida jest innowacyjny program Diablo. Jego unikalny kształt stanowi ciekawy akcent w aranżacji wnętrza, nie bez konieczności rezygnacji z klasycznej krawędzi. Diablo pasuje do każdego domu — nie pomijając żadnego ze znajdujących się w nim pokojach. Kolekcja Diablo składa się z lamp stołowych, sufitowych i stojących, zaprojektowanych z myślą o jakości światła i wzornictwie. Wybierz prostą lampę Diablo i pozwól, by prezentowała się jako samodzielna ozdoba lub połącz ją z innymi meblami, aby zmaksymalizować potencjał wystroju wnętrza.

Kolekcję Diablo firmy Belid znajdziesz tutaj.
Pokaż 36 z 383 produktów

Więcej informacji o lampach Belid

Czarny, szary, biały, a może miedziany – możliwości jest wiele, a wszystkie lampy Belid są zaprojektowane w tej samej dobrej jakości z poszanowaniem trwałości i designu. Z lampą Belid masz lampę na całe życie!

Belid współpracuje z wieloma znanymi szwedzkimi projektantami, z których wszyscy przyczynili się do wyjątkowej ekspresji Belid, z poszanowaniem szwedzkich tradycji projektowych. Seria Diablo zaprojektowana przez Szweda Joakima Fihna, który jest projektantem wewnętrznym w firmie Belid.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.