Atelier Pierre Lampy

Atelier Pierre to synonim ponadczasowej elegancji i subtelności w oświetleniu. Ta kolekcja oświetlenia prezentuje starannie wyselekcjonowaną gamę lamp uznanego belgijskiego producenta Atelier Pierre, znanego z zaangażowania w ekskluzywne wzornictwo i niezrównaną jakość. Firma została założona w Belgii w 2011 roku. Jej założyciele, Frank i Sophie Vanhalst, pochodzą z kreatywnych, przedsiębiorczych rodzin. Dzięki Atelier Pierre osiągnęli to, o czym wielu marzy: stworzyli nowoczesną markę, która jest wierna ich rodzinnemu dziedzictwu. Atelier Pierre daje młodym projektantom możliwość opracowania i wprowadzenia na rynek ich pierwszych kolekcji wyposażenia wnętrz.
Dentelles Tripod Gold - Atelier Pierre
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Pokaż 36 z 43 produktów
Wybierz się w fantastyczną podróż i poznaj wszystkie wspaniałe lampy dla dzieci, w tym lisa Cesara, łabędzia Dame Blanche, niedźwiedzia Lou i wiele innych. Za każdym projektem kryje się mnóstwo przygód. Rodzina Vanhalst, która stoi za marką, zdecydowała się na współpracę z młodymi belgijskimi projektantami, aby dać im szansę. Lampy Atelier Pierre Junior są dostępne w różnych pięknych kolorach, więc jest coś zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców - nikt nie jest pominięty. Podaruj swojemu dziecku piękną lampkę nocną belgijskiej marki Atelier Pierre Junior. Puść wodze fantazji, z lampką dziecięcą jest mnóstwo możliwości.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.